Listwy do zabudowy karnisza NMC

Jeżeli poszukujesz listew do zabudowy karnisza NMC, to dobrym pomysłem będzie udanie się na stronę sklepu efekciarnia.pl. W ich ofercie znajdują się bowiem m.in. wysokiej jakości listwy karniszowe Noël & Marquet, dzięki którym z łatwością zamaskujesz posiadane przez siebie karnisze. Listwy są wykonane z polistyrenu o wysokiej gęstości, charakteryzującego się bardzo dużą wytrzymałością i świetnym wyglądem. Ponadto są one zagruntowane, a więc zaraz po zakupie można je pomalować na wybrany przez siebie kolor lub od razu przystąpić do montażu.
Listwy do zabudowy karnisza NMC

Zabudowa/maskowanie karnisza - dlaczego warto?

Powodów, dla których warto zamaskować karnisz, jest naprawdę wiele. Najczęściej ludzie decydują się na takie rozwiązanie po prostu ze względów estetycznych. Nie podoba im się lub zwyczajnie znudził im się obecnie posiadany przez nich karnisz, ale wymiana go na inny po prostu nie wchodzi w grę. W takim wypadku zamaskowanie go jest najlepszym i najtańszym wyjściem. Niektórzy ludzie dodają z kolei listwy maskujące ze względu na możliwość instalacji oświetlenia LED, które cieszy się ostatnio olbrzymią popularnością.
Sprawdź inne produkty w sklepie Efekciarnia.pl!
Efekciarnia.pl

Listwy karniszowe NMC - cena

To, co najczęściej interesuje osoby zainteresowane zakupem listew karniszowych NMC, to oczywiście ich cena. Nie ma w tym w zasadzie nic dziwnego, ponieważ bardzo dużo klientów sklepów z elementami wykończeniowymi i dodatkami, takich jak efekciarnia.pl planuje zaoszczędzić w ten sposób na zakupie i montażu zupełnie nowego karnisza, który z pewnością będzie droższy niż takie rozwiązanie. Ceny tego typu produktów są różne, jednak przeważnie nie są one zbytnio wygórowane.

Listwy karniszowe Noël & Marquet - producent

Marka Noël & Marquet (Grupa NMC) działa na całym świecie od ponad 70 lat. Firma ta zajmuje się produkcją wysokiej klasy produktów dekoracyjnych, dzięki którym można całkowicie odmienić styl i charakter pomieszczeń w swoim domu. Producent korzysta wyłącznie z trwałych i sprawdzonych materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że oferowane przez niego produkty będą nie tylko świetnie się prezentować, ale także będą odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, co ma w wielu przypadkach ogromne znaczenie.

Heading3

pastehere

Opinie

Postawiłem na listwy karniszowe NMC i nie żałuję ani trochę. Dzięki nim mogłem z łatwością odmienić wygląd mojego pokoju, oszczędzając sporo pieniędzy na nowych karniszach i ich montażu. Bardzo dobra jakość wykonania i bezproblemowa instalacja - polecam!

Krzysztof

Chciałem odmienić coś w wystroju swojej sypialni, i okazało się, że wystarczy przykryć nieestetyczne stare karnisze, aby wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Kupiłem więc listwę karniszową NMC w sklepie efekciarnia i uważam, że to była doskonała decyzja.

Dominik

Chciałam jak najszybciej zakończyć ciągnący się już długi czas remont, więc kiedy okazało się, że pewien sklep meblowy przysłał mi nie ten karnisz który chciałam, zadecydowałam, że nie będę bawić się w zwroty, tylko zamontuję to co mam. Po jakimś czasie dokupiłam listwę karniszową NMC w sklepie efekciarnia i jestem zachwycona efektem.

Daria

Listwa marki Noël & Marquet pozwoliła mi na szybkie wykończenie salonu w domu. Kiedy po zamontowaniu karniszy miałam przez długi czas poczucie, że czegoś tam jeszcze brakuje, to nie wiedziałam, co to może być. W końcu trafiłam na wspomniane listwy i jestem bardzo zadowolona.

Karolina